Služby a sportovní vyžití v hotelu Lesní dům v Krkonoších

Parkování hotelových hostů je zajištěno na uzavřeném hotelovém parkovišti zdarma a v létě jsou po dohodě k dispozici i 2 garáže.

Hotel má vlastní saunu a whirpool, kde si můžete odpočinout po náročném dni a případně i využít naší nabídky na zajištění profesionálních masáží (Masáže celého těla, nebo jen částečné masáže zad, šíje, dolních končetin, horních končetin, hrudníku a břicha si je možné objednat přímo při rezervaci, nebo po Vašem příjezdu dle okamžité nálady a chuti.)

V zimním období můžete využít služeb půjčovny lyží, saní a snowboardů vedle našeho hotelu, stejně jako i lyžařské školy, kam můžete „odložit“ své ratolesti a dopřát jim zdokonalení se v technikách lyžařských a snowboardových. Přímo za hotelem je vlek pro děti a začátečníky s možností nočního lyžování a kopec na sáňkování. Sjezdové tratě pro pokročilé (SKIRESORT ČERNÁ HORA – www.megaplus.cz ) jsou pak v těsné blízkosti. Nezapomeňte se také svézt na saních z Černé hory po Zvonkové cestě dlouhé 3,5km.

V letní sezoně je Vám zdarma k dispozici náš hotelový venkovní (vyhřívaný) bazén s protiproudem, kde se můžete cachtat a lenošit, také můžete navštívit blízký minigolf, nebo pokud této zálibě holdujete ve větším provedení, pak 5 km vzdálené golfové hřiště v Mladých Bukách. Za návštěvu stojí i nové lanové centrum u dolní stanice lanovky na Černou horu. Zde Vám společnost K+K ski school nabídne další zajímavé a mnohdy i napínavé outdoorové aktivity.

Od našeho hotelu se dá vyrazit na nespočet turistických procházek (např. za vodopády do Klauzova dolu), výletů (hezká naučná stezka na vrcholku Černé hory – Černohorské rašeliniště) nebo tůr (přes Černou horu do Pece a nahoru na Sněžku). Pro příznivce cyklistiky je tu Krkonošská cyklistická naučná stezka (příjemných cca 15 km) a výhodou je že Vás na Černou horu může vyvézt lanovka (a kola jsou zadarmo) . U spodní stanice lanové dráhy je také půjčovna horských kol a koloběžek.

V hlavní letní a zimní sezoně je opět otevřen pro veřejnost krytý lázeňský relaxační komplex s bazénem, protiproudem, masážními tryskami, vířivkami, saunou, párou, aj..

Recepce hotelu Vám ráda pomůže při zajištění dalších aktivit, jako jsou projížďky na koních, tandem paragliding, výlet na čtyřkolkách, apod.